WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻNE PO 09.07.2024 BĘDĄ

REALIZOWANE OD 23.07.2024. ZA UTRUDNIENIA

PRZEPRASZAMY

 
 
WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 09.07.2024 BĘDA REALIZOWANE OD 23.07.2024. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY
O Nas

 

Wiejska Zadyma

 

Z chęci dzielenia się tym, co prawdziwie dobre

Od 18 lat wprowadzamy do domów Polaków wyroby mięsne o niepowtarzalnym, swojskim smaku.

                 

Prosto z rodzinnego stołu Wiejska Zadyma to rodzinna firma. Dla nas relacje i przywiązanie do tradycji są najwyższą wartością. Receptury, według których przyrządzamy wyroby, były stosowane w naszej rodzinie od dziesiątek lat. A my postanowiliśmy nie tylko kontynuować tę tradycję, ale też podzielić się nią z innymi. Podzielić się tym, co prawdziwie dobre i zdrowe. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości wyselekcjonowanego, polskiego mięsa. Ich niepowtarzalny smak doskonale znają nasi bliscy, przyjaciele i znajomi. Chcemy, by ta naturalna jakość zagościła na innych polskich stołach - w tym również na Twoim.

Nasze sekrety jakości

Współpraca z lokalnymi dostawcy

Jak swojskie, to swojskie - od samego początku. Mięso do produkcji pozyskujemy przede wszystkim od lokalnych rolników, a czasami także od gospodarzy z innych części Polski.

Staranny dobór surowców

Zanim mięso trafi do produkcji, dokładnie je selekcjonujemy: sprawdzamy twardość i włóknistość, aby mieć pewność, że klient otrzyma najwyższej jakości wyrób.

Tradycyjne, staropolskie receptury

Niepowtarzalny smak naszych wyrobów to zasługa sprawdzonych, tradycyjnych receptur, w tym od lat stosowanych w naszej rodzinie mieszanek przypraw.

 

W Wiejskiej Zadymie mamy dla Ciebie czas

U nas jakość nie kończy się na produktach. Troszczymy się o naszych klientów w każdym aspekcie, zapewniając im również najwyższe standardy obsługi. Budujemy relacje tak samo, jak tworzymy nasze wyroby: niespiesznie, uważnie, z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać, a my chętnie posłużymy radą. W Wiejskiej Zadymie mamy dla Ciebie czas.

Gwarancja jakości

Nasze wyroby są przygotowywane z niemrożonego mięsa, w oparciu o tradycyjne receptury - bez sztucznych ulepszaczy i wzmacniaczy smaku. Mają prosty, zdrowy, naturalny skład.

Jak dostarczamy?

Wyroby wysyłamy w kartonowym opakowaniu wypełnionym suchym lodem, dzięki czemu nie przerywamy ciągu termicznego: mięso cały czas przebywa w odpowiedniej temperaturze i dociera idealnie świeże. Czas dostawy to maksymalnie 2 dni robocze, dlatego paczki wysyłamy najpóźniej w środy. Dzięki temu od razu, w tym samym tygodniu roboczym, docierają one bezpośrednio do klientów - bez spędzania weekendu w magazynie firmy transportowej.

Rozsmakuj się w rodzinnej jakości!

Zamów pakę dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl