Aktualności
Przewaga swojskich wędlin nad sklepowymi
Przewaga swojskich wędlin nad sklepowymi

 

Przewaga swojskich wędlin nad sklepowymi

Nie od dzisiaj mówi się o tym, że to, co jemy, ma kolosalny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Zbilansowana dieta pozwala na lepsze funkcjonowanie i dostarcza nam odpowiednią ilość składników odżywczych, abyśmy mieli energię na codzienne obowiązki i wyzwania. Tylko jak dbać o zbilansowaną dietę mając tak dużo na głowie? Szybkie zakupy w osiedlowym sklepie, codzienna gonitwa i zmęczenie skutecznie zniechęca do specjalnych poszukiwań.

 

W idealnym świecie mielibyśmy czas na przygotowywanie domowych wyrobów w domu, takich jak domowe wędliny, kiełbasy, pasztety. Dlaczego swojskie wędliny są lepsze od tych kupionych w sklepie?

 

Sprawdzony smak i skład

Przede wszystkim spożywając swojskie wędliny, wiemy, co tak naprawdę jemy. Swojskie wędliny są naturalne i przygotowane ze składników najwyższej jakości. Domowe wyroby nie mają w swoim składzie niepotrzebnych dodatków i konserwantów. Zdecydowanie należy unikać wędlin z dodatkiem karagenu i innych wypełniaczy. Dobrej jakości wędlina powinna zawierać w składzie tylko mięso, sól i inne przyprawy.

 

Swojskie wędliny oferują o wiele szerszą gamę smaków niż gotowce z marketu. Wystarczy zmiana drewna wykorzystywanego do wędzenia wędliny i już wyrób będzie miał inny smak! Tego nie zastąpi żaden gotowy dodatek.

 

Trwałość swojskich wędlin

Dzięki wykorzystaniu tradycyjnych, sprawdzonych technik przygotowywania swojskich wędlin, są one dużo trwalsze niż wędliny kupione po prostu w sklepie. Mogą być przechowywane w lodówce przez wiele dni, bez problemu można je mrozić i rozmrażać.

 

Wędliny sklepowe bardzo szybko pokrywają się śliską otoczką i nie nadają się do jedzenia. W przypadku swojskich wędlin taka sytuacja nie będzie miała miejsca.

Sprawdzony producent

Większość z nas nie ma czasu na samodzielne przygotowywanie swojskich wędlin. Na szczęście mamy obecnie możliwość dotarcia do firm produkujących swojskie wędliny, które stawiają na prostotę i tradycję. Dzięki temu możemy zamówić swojskie wyroby, nie wychodząc z domu i nadal mieć pewność, że produkt, który do nas trafia, jest najwyższej jakości.

 

Szeroki wybór swojskich wędlin obejmuje między innymi produkty wędzone oraz pieczone

wyroby. W zależności od preferencji smakowych można wybrać delikatniejsze pieczenie lub intensywniejsze w smaku wędliny wędzone.

 

Mając dostęp do swojskich wędlin, zdecydowanie warto zrezygnować ze sklepowych gotowców i postawić na tradycyjny smak domowych wyrobów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl